Stroje kąpielowe

Hop! do wody w stroju kąpielowym dla dzieci :-)

Twoja córka wyrosła z paradowania w samych majtkach po plaży? Czas wyposażyć ją w uroczy dziecięcy strój kąpielowy, w którym będzie kontynuowała poznawanie wodnego świata, beztrosko bawiła się w piasku czy poważnie i dorośle opalała się na plażowym leżaku (oczywiście posmarowana kremem z najwyższym filtrem!). Wybór odpowiedniego kostiumu kąpielowego to jednak nie taki banał, jak Ci się wydaje.

 

Czas na naukę pływania? Rozważ nasze stroje jednoczęściowe dla dzieci!

Skoro przyszedł czas na kostium kąpielowy, to z pewnością odpowiednia chwila, by nauczyć córę pływać. W tym celu lepiej zapisz dziecko do szkółki na najbliższej pływalni. Z całą pewnością potrzebny tam będzie dziecięcy jednoczęściowy kostium kąpielowy, najlepiej taki, który designem przypomina profesjonalne kostiumy sportowych pływackich idoli. Pozwól córce samej wybrać swój sportowy strój kąpielowy O'Neill, a na pewno z większą przyjemnością będzie śmigać na cotygodniowe zajęcia z pływania.

 

Idealne na relaks na plaży są dziecięce stroje dwuczęściowe. 

Cieszysz się jak dziecko pokonując fale na desce, a w tym czasie Twoja własna pociecha obserwuje Twoje szalone wyczyny. Jesteś pewien, że w przyszłości, kiedy nieco podrośnie, razem będziecie aktywnie szaleć na wodzie! Zanim to nastąpi, zadbaj o to, by córka świetnie czuła się w wodzie i niczym nieskrępowana czerpała energię słoneczną. Bez wątpienia najwygodniejszą opcją jest dziecięce bikini Rip Curl! Może być w kwiatki, w księżniczki, w paski i kółka, różowe, żółte i niebieskie. Wszystkie wzory i kolory dozwolone, byle podobały się młodej użytkowniczce :-)