Formularz odstąpienia od umowy

odstapienie od umowy formularz zwrot Formularz odstąpienia od umowy PDF

 

odstapienie od umowy formularz zwrot  Formularz odstąpienia od umowy WORD

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

1. Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji (dostępnej powyżej) o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie należy przesłać do nas emailem na adres szop@outletszop.pl lub pocztą, zależnie od terminu zwrotu, na adres:

15.04. – 15.09. (sezon letni)
Outletszop.pl
84-120 Władysławowo
ul. Kaperska Kemping Ekolaguna 5

16.09. – 14.04. (sezon zimowy)
Outletszop.pl
62-070 Dąbrówka
ul. Parkowa 3/10

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym kosz- ty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres, zależnie od terminu zwrotu:

15.04. – 15.09. (sezon letni)
Outletszop.pl
84-120 Władysławowo
ul. Kaperska Kemping Ekolaguna 5


16.09. – 14.04. (sezon zimowy)
Outletszop.pl
62-070 Dąbrówka
ul. Parkowa 3/10

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Należy przez to rozumieć przymierzenie odzieży bez usuwania oryginalnych metek. Odzież, która była użytkowana i nie posiada oryginalnych metek, w naszym rozumieniu pozostaje używana i nie posiada wartości umożliwiającej dalszą odsprzedaż w sklepie outletszop.pl