O nas

Formalnie

Administratorem serwisu outletszop.pl jest firma
 
ARCILOOK Maciej Bilski
62-081 Przeźmierowo
ul. Słowicza 28
NIP: 777-277-16-98
REGON: 300864493
GIODO: 135988
CEIDG 006500

KONTO BANKOWE: 77 1020 4027 0000 1402 0501 2002 
 

I mniej formalnie :P

Kto?

Ekstremalne sporty wodneJesteśmy niedużą, kilkuosobową ekipą zapaleńców o ekstremalnych ciągotach. Pomimo tego, że kompletnie się różnimy, zgadzamy się co do jednego - kochamy wodne i białe, te mniejsze i te większe szaleństwa! W naszych, już nie tak krótkich żywotach próbowaliśmy wielu różnych zajawek, mniej lub bardziej wystrzelonych. Część z nich okazała się bolesna w skutkach i zakończyła się urazami, wszystkie jednak dały nam możliwość nawiązania znajomości (nawet w szpitalu ;P) i połączenia naszych życiowych ścieżek. Dzięki temu nasza ekipa składa się z wyjątkowo pieprzniętych pasjonatów, z których każdy odznacza się własnym wariactwem, którego jest w stanie bronić do upadłego :).


Ekstremalne sporty zimoweSą wśród nas zarówno kitesurferzy, jak i windsurferki, żeglarze oraz szczury lądowe, nie zabraknie również wielbicielek białego szaleństwa i koneserów grzańca na stoku. Jednym słowem, pasji jest wiele, a cele proste - wzrost adrenaliny i niepohamowana radość. 

Nie zawsze jednak bywa tak prosto, że można płynąć z wiatrem, a że nie jesteśmy dziećmi dubajskich szejków, to zdarza nam się odczuć jak drogie potrafią być tego typu przyjemności. Szczególnie w przypadku tych na pierwszy rzut oka najtańszych elementów, czyli ciuchów i akcesoriów. Pomyśleliśmy więc o stworzeniu miejsca, którego sami szukaliśmy, czyli miejscówki w której będziemy mogli zaoferować produkty najwyższej jakości w połączeniu z naszym doświadczeniem,  wiedzą i przede wszystkim niską ceną.

 

Dlaczego?

Bo nie chcieliśmy przepłacać! Po prostu i bez owijania w bawełnę. Uprawiamy różne sporty, niemniej jednak często ich wspólnym mianownikiem są bardzo drogie ciuchy i akcesoria. Sprawdź nasze ceny!Szyć nie umiemy (przynajmniej nie wszyscy :P), więc ciężko byłoby nam stworzyć naszą unikalną kolekcję. Oczywiście można kupować taniej rzeczy gorszej jakości i słabszych marek, ale uznaliśmy, że nie tędy droga. Zauważyliśmy, że brakuje takiego miejsca na polskim rynku, które oferowałoby świetne produkty w "ludzkich" cenach. Zdecydowaliśmy się wypełnić tę niszę tworząc outletszop.pl, w którym nie chcieliśmy po prostu sprzedawać. Bardziej naszą misją jest dzielenie się okazjami na zakup dobrych jakościowo ciuchów i akcesoriów w klimatach surf and snow w cenach o 40%, 50%, a nawet 60% niższych od tych rynkowych. Bez żadnego ściemniania i zawyżania cen wyjściowych. Wyobraź sobie wyimaginowaną strefę, w której nie obowiązują wygórowane stawki, narzucone przez producentów i spotęgowane przez dystrybutorów. Pomyśl o miejscówce, w której spotkasz pasjonatów tych samych zajawek, nie chcących wycisnąć z Ciebie ostatniego grosza, tylko pragnących kompetentnie doradzić i podzielić się dostępem do świetnych ciuchów w zaskakująco niskich cenach. Zastanów się o ile więcej byłbyś (byłabyś) w stanie kupić mając dwa razy więcej siana, a teraz przestań marzyć i się zastanawiać tylko przekonaj się jak to robimy w outletszop.pl.  

 

Jak?

Naszą przygodę z outletszopem (wtedy jeszcze nie .pl) rozpoczęliśmy w polskiej kolebce klimatu surferskiego czyli na Półwyspie Helskim. Wydało nam się naturalne, że to tam powinniśmy rozpocząć naszą misję, a przy okazji stworzyć przyjazne miejsce do spotkań i dzielenia się różnymi pasjami. Początki nie były łatwe, musieliśmy zabrać się za "prawdziwą" budowę ze wszystkimi jej zaletami i wadami. Wiosną 2011 roku zaczęliśmy działać i przez bóle, ale i wiele zabawnych momentów, w końcu nasz pomysł, (który do tej pory był tylko pomysłem), zaczął istnieć i wyglądać :). 

W pierwszych dniach funkcjonowania outletszopu obawialiśmy się jaka będzie reakcja na nasze poczynania dość hermetycznego środowiska surferskiego i, co najważniejsze, czy ono nas zaakceptuje. Obawy były bezpodstawne, gdyż nasz raczkujący jeszcze wtedy szopik został niezwykle ciepło przyjęty i szybko zyskał stałych odwiedzających. Ludzie szybko zauważyli różnicę, jaka dzieli nas od "normalnych" sklepów :). Docenili nasze poświęcenie i zaangażowanie, a także kontrast jaki, już na pierwszy rzut oka był widoczny w odmiennych cenach względem tych "normalnych" na rynku. Pierwszy sezon zakończył się wielką imprezą, która obfitowała w nostalgiczne pożegnania ze wspaniałymi ludźmi, których tam poznaliśmy, ale także nie obyło się bez podsumowań i planów. Wtedy jeszcze nikt nie mógł się spodziewać jak to się rozwinie. Wiele osób pytało jak dostać nasze ciuchy poza sezonem lub gdy nie mają możliwości być na półwyspie. Pomimo ogólnego luzu, jaki nas cechuje, zawsze staramy się stawiać potrzeby naszych klientów śmiertelnie poważnie, tego dnia już jednak nie daliśmy rady ;). Następnego ranka (był nieziemsko ciężki ;p) nieokreślona do tej pory osoba rzuciła jednak pomysł, aby otworzyć sklep internetowy i umożliwić dostęp do naszych ciuchów z najdalszych zakątków świata. Początkowo wybuchnęliśmy śmiechem, ale z minuty na minutę wizja ta stawała się coraz bardziej realna. Tak oto zrodził się pomysł (podobno najlepsze przychodzą na kacu), aby wypłynąć na szerokie wody i stworzyć outletszop.pl. 

 Sklep stacjonarny outletszop.pl Sklep stacjonarny outletszop.pl Sklep stacjonarny outletszop.pl Sklep stacjonarny outletszop.pl
 
Sklep stacjonarny outletszop.pl Sklep stacjonarny outletszop.pl Sklep stacjonarny outletszop.pl Skep stacjonarny outletszop.pl

Zanim jeszcze rozpoczął się sezon zimowy (i niekrótkie wyjazdy) zaczęliśmy mocno planować, bo okazało się, że zbudowanie sklepu internetowego jest równie wymagające jak w przypadku tego stacjonarnego. Walka trwała długo i trwa do tej pory w celu jak najlepszego zoptymalizowania platformy do Twoich potrzeb. Dlatego też będziemy wdzięczni za wszelkie opinie na jego temat. Nie żałuj nam słów krytyki, bo to Tobie sklep ma się podobać i działać zgodnie z Twoimi wymaganiami. Może nie jesteśmy największym sklepem (na razie, mamy w planach światową dominację ;p) ale staramy się dokładać wszelkich starań, abyś odczuł(a) różnicę. Głównym naszym celem jest przewyższanie innych w dbaniu o Ciebie. Sami mamy podobne potrzeby, dzięki czemu dużo w nas empatii, a mało mydlenia oczu! Chcemy traktować naszych klientów jak gwiazdy rocka ;) Staramy się mieć najlepsze ceny, szybko odpowiadać na Twoje maile i nie popełniać błędów. Wiadomo każdemu się zdarzy, ale gdy już to zrobimy staramy się to poprawić z jak najmniejszą szkodą dla Ciebie.

${javascript_1}

 

Co?

Pewnie zauważyłeś(aś), że nie oferujemy każdej marki - nie jest tak bez przyczyny. Działamy inaczej niż inne sklepy, pomimo faktu, że jesteśmy outletem, specjalnie dobieramy oferowane ciuchy. Jednym słowem nie sprzedajemy gówna! Nie jesteśmy gołosłowni, sami nosimy te ciuchy, testujemy, niszczymy, śpimy w nich ;), aby mieć pewność, że sprzedajemy ubrania tylko najwyższej jakości, które szczerze możemy polecić. Ponieważ świetnie zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko jest warte zakupu. Jesteśmy niezależnymi właścicielami sklepu, dlatego możemy być obiektywni przy doborze marek i rekomendowaniu ich Tobie:

Ciuchy O'neill   Ciuchy Quiksilver   Ciuchy Rip Curl   Ciuchy Armada   Ciuchy Gaastra   Ciuchy Horsefeathers

Ciuchy Femi Pleasure   Ciuchy Gloryfy   Ciuchy Barts   Ciuchy Dakine   Ciuchy Billabong   Ciuchy JP Australia

Nie musimy spełniać wymagań dla konkretnej marki tylko dlatego, że podpisaliśmy jakiś "cyrograf". Nie wciskamy kitu, żeby zarobić! Dbamy o Ciebie, bo wiemy, że to się zwróci, dlatego też nie oferujemy pozycji, którymi nie dysponujemy. Nasz magazyn nie jest wirtualnym tworem wędrującym po świecie ;p, jeżeli coś pokazujemy to znaczy, że to mamy, a nie domówimy ergo przesyłka dojdzie do Ciebie za 2 tygodnie.  

 

Dla kogo?

To nie lanserski klub, do którego musisz ustawić się w kolejce. Kochasz sporty wodne? Super! Przepadasz za białym szaleństwem? Świetnie! Nie musisz jednak być wytrawnym surferem, snowboarderem, kiteboarderem, czy urywać du** na innych zajawkach, żeby się u nas ubierać. Jeżeli jesteś dopiero początkującym adeptem to chętnie pomożemy w np. doborze odpowiedniej kurtki. Nawet jeśli sporty ekstremalne to kompletnie nie Twoja bajka, a po prostu podobają Ci się ciuchy to nie ważne, bo dla nas istotny jesteś Ty! Nie pytamy po co? jak? i dlaczego? chyba, że nas o to poprosisz :)

Nie chcemy być tylko sklepem i "dystrybutorem" naszych ciuchów. Dlatego pragniemy budować społeczność wyluzowanych ludzi o podobnych pasjach, zainteresowaniach czy gustach. Często nawijają nam się ciekawe tematy, którymi chlelibyśmy się z wami podzielić, dlatego zapraszamy na naszego bloga i profile na:

Profil outletszop.pl na Facebook'u Profil outletszop.pl na Google Plus Profil outletszop.pl na Pinterest Profil outletszop.pl na You Tube Profil outletszop.pl na Twitterze

tam możecie znaleźć ciekawostki ze świata surf and snow, a także najnowsze outletszopowe promocje i aktualności. 

Staramy się być lepsi każdego dnia dlatego jeżeli potrzebujesz pomocy, masz wątpliwości, albo jesteś w okolicy i chcesz wpaść na piwo ;) to po prostu dzwoń lub pisz.