Płatności

Podczas składania zamówienia na www.outletszop.pl dajemy Ci możliwość wyboru jednego z następujących sposobów płatności:

   

 • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać tuż po złożeniu zamówienia (jednak nie później niż w ciągu 7 dni), na wskazany numer rachunku bankowego: 77 1020 4027 0000 1402 0501 2002, ARCILOOK Maciej Bilski, ul. Słowicza 28, 62-081 Przeźmierowo. W tytule przelewu koniecznie wpisz: nr zamówienia, imię i nazwisko. Przelew możesz zrealizować na trzy sposoby: przez Internet, na poczcie lub w swoim banku. Pamiętaj, że Twoje zamówienie zacznie być realizowane dopiero w momencie, gdy na koncie zaksięgujemy Twoją wpłatę.  
                                                                                                                                             

 • Płatność za pobraniem - w tym przypadku za swoje zamówienie zapłacisz gotówką  kurierowi, dopiero w momencie gdy dostarczy on Twoją przesyłkę. Uwaga! Płatność za pobraniem wiąże się z wyższą opłatą - do Twojego zamówienia zostanie doliczone 5 zł.

   

 • PayU (dawniej platnosci.pl)  - czyli wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłat. Tuż po złożeniu zamówienia zostaniesz automatycznie przekierowany/a do PayU w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.
   

 • Karta kredytowa - przy wyborze tego typu płatności w specjalnie przeznaczonym do tego formularzy zostaniesz poproszony/a o uzupełnienie danych karty. Niezbędne będzie wpisanie numeru karty oraz daty jej ważności. Najczęściej należy podać kod CVV2/CVC2. Kodami tymi są trzy ostatnie cyfry, znajdujące się na odwrocie Twojej karty, przy pasku podpisu.
   

 • PayPal - szybka i bezpieczna forma płatności. W przypadku jej wyboru zostaniesz przekierowany/a do PayPal. Wystarczy, że się zalogujesz na konto i potwierdzisz płatność. PayPal finalizuje płatność, nie ujawniając przy tym Twoich danych finansowych.